StadinAO / Hae opiskelijaksi / Yhteishaku / Yhteishaussa valitut opiskelijat

Yhteishaussa valitut opiskelijat

Stadin AO:hon yhteishaussa 2022 valittujen perustutkinto-opiskelijoiden sekä TUVA-opiskelijoiden nimet (luvan julkaisuun antaneet) näet alla olevasta listasta.

Jos sait opiskelupaikan, saat meiltä valintaviestin/kirjeen, jossa kerrotaan tarkemmin opintojen aloituksesta . Lisäksi sinun kannattaa katsoa tutkintokohtaiset ohjeet sivuiltamme: lisätietoa opiskelemaan valituille.

Tarvittaessa ota yhteyttä hakutoimistoon p. 09 310 89318, hakutoimisto(at)edu.hel.fi

Onnittelut kaikille uusille opiskelijoille!

Ajoneuvoalan perustutkinto (Ilkantien toimipaikka)

Abdi, Ayuub Abdisalam
Adam Mahamed, Ahmed
Aden, Ayman
Ahmed, Saabir Abdiaziz Musse
Ahonen, Aapo Armas Vihtori
Al-Badri, Ali Mansur Menidi
Al-Enzi, Reda Hamed Meidi
Algalali, Kamal Mohammed Kamal
Ali, Sedeeq Bakr
Almohammad, Masaab
Amini, Omid
Anttila, Santeri Henrik
Aro, Petja Ilmari
Ataei, Mustafa
Atanasoaei Radeanu, Adrian Gabriel
Babolian, Jafar
Bajer, Matej
Basov, Emil Kristian
Cresswell-Smith, Joshua Lars
Divar Gar, Nima
Fransman, Elmeri Olavi
Gruzdev, Aleksei
Grönfors, Iida-Liina Lovisa
Hagert, Alex Allan Daniel
Haikarainen, Ilo Iikka Aleksi
Haile Besrat, Haftom
Halttunen, Aron Luca
Hammami, Adam Ben Khelifa
Harjula, Roope Frej Oliver
Heikkinen, Eetu Pekka Herman
Heikkinen, Milena Nadja
Horo, Ahmad
Hti, Htet Aung Khaing
Huvila, Tatu Jonathan
Hämäläinen, Leevi Anton Olavi
Ikonen, Nestor Samuel
Immonen, Miki Jesper
Immonen, Miklas Väinö Juhani
Kaija, Antti Santeri
Kalajoki, Mico Juhani Joonatan
Kerchner, Christopher Peter Eric
Kiuru, Jasper
Kluabsungnoen, Phattaradanai
Kukkonen, Jenni Maria
Kunnas, Luca Kristian
Kuntu, Vladimir
Kuusmaa, Riho
Laakkonen, Saara Lempi
Lahti, Minja Kaarina
Le Roux, Artus Sakari
Lehtinen, Ella-Maria Alexandra
Liepkalns, Raival
Lindroos, Axel Johan Eric
Lydman, Dean Christian
Lyttinen, Laura Pauliina
Mahamud, Macaad Ibrahim
Maimon, Daniil Victor
Majlander, Luukas Juhani
Makasa Elanga, Ritshi
Mannonen, Miro Julius
Martikainen, Joona Mikael
Marttila, Selma Iiris
Meftah, Youssef Abdourahmane
Meguettif, Hakim Alex
Merivaara, Veeti Vilhelm
Misini, Reis
Mohamed Mahad, Mohammed
Mohammad, Raman
Mohamud Yusuf, Abdigani
Murdiev, Abdullakh
Mustonen, Juuso Johannes Santeri
Nguyen, Jani Erkki
Nikki, Jami Ciro Mikael
Nyqvist, Rasmus Valter Leopold
Ojala, Miska Matias
Ollonqvist, Rasmus Pauli Juhani
Paavonaho, Onni Julius Antero
Paijola, Aapo Samuel
Pakarinen, Topi Esa-Martti Ilmari
Panahi, Amir Hussain
Panahi, Eyvaz
Partanen, Selma Signe Elviira
Peltola, Daniel Valter
Perttula, Eero Kalle Juhani
Põder, Marie
Quinto, Kurt Kovien
Raivio, Annika Eveliina
Ramadan, Ramy Hany Ahmed
Rantanen, Lauri Aleksi
Raudmägi, Andris
Saleh, Ahmed Majid
Sallinen, Samuli Matias
Salmela, Vili Miklas
Sandström, Leo Valdemar
Sankkinen, Luukas Ilmari Markonpoika
Seppä, Aarne Elmeri
Seppänen, Roope Frank Oliver
Simonen, Turo Emil
Sinisalo, Eevert Lenni Leonard
Slavgorodski, Arseni
Sow, Souleymane
Taivaanranta, Tino Allan Richard
Tammeorg, Sten
Tenhovuori, Tim Thomas
Tirkkonen, Anton Mika Kristian
Tossavainen, Aako Alex
Tuominen, Jasper Jari Kristian
Vilén, Joonas Juhani
Viljanen, Urho Aukusti
Vornanen, Vinski Väinö
Yusuf, Jonis Warsame

Elintarvikealan perustutkinto (Prinsessantien toimipaikka)

Al-Lami, Zahraa Ali Azeez
Dahir, Yusra Abdiweli Hassan
Dhuhulow, Luula Idris
Fawzia, Humaira
Grönstrand, Vivian Mirikli
Gök, Betül
Heikkilä, Topi Aleksi
Heinonen, Mimi Margareta
Heinonen, Ninna Noora Elviira
Holmlund, Cinny Linnéa
Hurskainen, Mea Emilia
Inthachat, Suranchana
Jaala, Isla Ilona
Karkiainen, Lilith
Khaleel, Vian Noori
Kuusinen, Niia Tianna Karoliina
Lahtinen, Jaro Andreas
Laine, Sara Angelina Alexandra
Maukonen, Karoliina Jasmin Julia
Mohamad, Amina Sulaiman
Mäenpää, Anna Emilia
Nurminen, Linnea Anna Adele
Paavola, Riikka Emilia
Packalén, Petra Josefiina
Penger, Jonna Maaria
Päivinen, Viivi Lydia
Roslund, Karla Erica
Sahin, Hilal
Siiskonen, Aino Iiris
Tuomi, Ella Iida Sofia
Viksilä, Antero Joakim Mikael
Viljander, Tia Anette
Yusuf, Ilhaam Hussein

Hammastekniikan perustutkinto (Vilppulantien toimipaikka)

Aiweir, Rama Louay
Belyaev, Ilyas
Bertula, Janica Juulia
Kazmirtsuk, Elina
Khavari, Reihaneh
Khazbieva, Amina
Mäkinen, Helmi Tuulia
Pavlushkina, Arina
Säiläpohja, Veera Aada Hannele
Tarasova, Anna
Tarasova, Olga
Teterevleva, Liana
Vallada, Princess Trisha
Vähämaa, Rianna Ellen Petriina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto (Hiusalan osaamisala, Savonkadun tai Meritalon toimipaikka)

Abd el Fattah, Leila
Aiyad, Iman
Al-Hayazei, Baydaa Ahmed Nayyef
Al-Robei, Fatima Al-Zahra
Al-Tamimi, Huda
Altin, Berham Miran
Arab, Nazanin
Aydin Muhammed, Melis
Barati, Hojatullah
Bawazir, Fatima Saleh Mohammed
Berg, Sofia Susanna
Bruun, Charla Natalia Yildiz
Ekberg, Cecilia Kristiina
Fellman, Janette Anneli
Hakala, Tea Minttu Maria
Hamdani, Zuber Abhdulila Youssef
Hatakka, Sara Olivia
Hirvonen, Jenniina Tiia Aleksandra
Huovinen, Ella Reetta Marika
Husu, Miia Emilia
Husu, Tiia Sofia
Hägg, Jimmy Rikhard
Jabbar Hajo, Nadya
Jafari, Fateme
Jalid, Safiya Amalia Zaina
Jämsä, Karoliina Eliisa
Järvinen, Eden Jennifer
Kovero, Emma Iines Johanna
Kozlov, Erle-Leen
Laakkonen, Ira Miranda
Laaksonen, Venla Helmi Aurora
Limmonen, Peppi Annamaija
Lucenius, Tiitu Wilhelmina Tuulikki
Luhina, Kira
Luiv, Polina
Lyyra, Netta Johanna
Malkki, Vilja Wolferiina
Mandelin, Charlotte Maria
Mandelin, Tia Carita
Mbella Bisong, Marie Magdalena Nkwassiweh
Mehmeti, Sara
Metsvaht, Elise
Mgadmee, Dimah Ayad Jasim
Mikhi, Rama Mohd
Mokango, Jessica Deko
Mustonen, Maria
Nazari, Nuria
Niemi, Sofia
Niittymäki, Sarah Kristiina Olivia
Noormägi, Emma
Pasanen, Emma Sofia
Perkonsalo, Jasmin Anneli
Piruzdelan, Rose
Päike, Helena Elis
Rantakallio, Ella Tuulikki
Rauma, Eino Olavi
Repo, Petriikka Anastasia
Saaristo, Pihla Iiris
Saleh, Fahad Hayder
Salmela, Wiivi Emilia
Salmi, Siiri Ellen Aurora
Salminen, Ninni Nea Alexandra
Salo, Tiia Janete
Sandelin, Roosa Elina
Siira, Pinja Mirella
Ström, Kia Maria
Suvi, Lisete
Tamm, Melanie-Britt
Tanner, Totti Tapio
Tillivirta, Noora Hannele
Toikka, Eero Akseli
Vainikainen, Essi Anna Emilia
Vatanen, Jenna Ester
Velpler, Henrico
Vinson Nesakumar, Julisha
Weckström, Sara Rosina Wilhelmiina
Yilmaz, Rodin
Ylä-Lahti, Mio Emil

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto (Kauneudenhoidon osaamisala, Meritalon toimipaikka)

Abdi, Yasmiin Warfa
Adolfsen, Jada-Paloma
Adrar, Ilyes
Andberg, Jenny Aurora
Bordi, Siiri Iina Alisa
Bruun, Sonja Letizia Isabel
Bunyarang, Kullasatre
Debresche, Alicia Kaylee Merveille
Dell, Maria
Flink, Greta Maria
Gudushauri, Liana
Halenius, Fia Alexandra Annikki
Holanti, Noora Aleksandra
Huuskonen, Mariel Susanna
Hyvönen, Emilia Else-Maij
Isoaho, Jane Vilhelmiina Orvokki
Iso-Kungas, Erin Ava Marion
Jalili, Morsal
Karjalainen, Heli Juulia
Karlberg, Linda Matilda Frideborg
Katajisto, Viona Olivia
Kettunen, Milla Magdalena
Khunkarkhanova, Petimat
Kivelä, Anni Taru Katariina
Koivunen, Kiia Olivia
Korkeakoski, Luna Viveka
Korpela, Kristiina Kanerva
Kröger, Nitta Iida Hannele
Lampinen, Penelope Carita
Lasso Ordoñez, Valeria
Libba, Julia Alexandra
Lilja, Minja Johanna
Lindel, Patricia Leila Camilla
Lindsten, Enni Julia
Liusvaara, Nina Marianna
Metsätie, Tea Josefina
Mokiatos, Adriana Amalia
Munios Guren, Amanda Emilia
Mutsolgova, Hadiza
Mylläri, Lilja Rosa
Mäkelä, Janina Eveliina
Näsman, Emmi Helinä
Olli, Aamu Emmi-Ilona
Paananen, Vilma Katarina
Palm, Janet Marus Elisabeth
Palmroos, Tessa Maria
Palokangas, Sofia Sirkka Maria
Pelli, Janika Susanna
Pham, Jasmin Alexandra
Pohjonen, Jenna Mikaela
Puhakainen, Ronja Maria
Puttonen, Oona Sofia
Sainio, Ines Bonolo Kaarina
Sharifi, Sheida
Sundström, Aija Cecilia
Tahiri, Bibi Aisha
Tauschi, Mari Mercedes Vappu-Ilona
Teelmäki, Natacha Katariina
Tiittanen, Riina Micaela
Toome, Rebecca-Maria
Tóth, Liza
Trzcinska, Julia Katarzyna
Uuranen, Else Sisko Elviira
Vuolteenaho, Saara Maria
Vuorinen, Anni Eveliina

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto (Abraham Wetterin tien toimipaikka)

Alajääskö, Mico Henry Oliver
Al-Lami, Hussein Ali Azeez
Arola, Veeti Tapio
Figuracion, Eduard Jr.
Gholami, Nemat
Haile Goitom, Beniam
Hassan, Mohamuud Abdi-Wali
Iias, Niko Aleksanteri
Kangasniemi, Jussi Tapani
Lam, Hon Lung Patrick
Li, Han Yan
Maki, Khamis
Niemi, Riiko Antero Mikael
Ohvanainen, Atte
Ojala, Valtteri Elias
Ramazan, Baran Abdulhakim
Tesfay Okbazghi, Nahom
Vaher, Oliver
Yang, Jeremy Jasper Jieyi

Laboratorioalan perustutkinto (Kullervonkadun toimipaikka)

Dubad Yusuf Farah, Falis
Khalaf, Ali Zaidan
Lahtonen, Ilona Claudia Patricia
Meriaalto, Neo Sirius
Mohamed, Maryama Kamaal
Mundher, Safa Atheer
Niemelä, Marika Emilia
Penttilä, Sara Sofia
Phan, Le Tuyet Nhi

Logistiikan perustutkinto (Holkkitien toimipaikka)

Huom! Opetus toteutetaan Valuraudankujan toimipaikassa Malmilla.

Aalto, Aleksi Edvard
Abdi Ali, Mahamed
Abdi Mohammed, Mohammed
Abdinuur Haagi Yuusuf, Khaalid
Abdullahi Shabin, Mohamed
Aden, Elias Mahad
Agapov, Anton
Ahmadi, Mahmood
Ahmed, Ramzi Jamal
Ajoksenmäki, Kiia Camilla
Al-Hayyawi, Hasan Ahmed Hasan
Ali Ahmed, Nasib
Ali, Abdulahi
Badwan, Ibrahim Ahmad Mahmoud
Bashar, Issa
Bousseksou, Ali
Bäckström, Theo Alexander
Chaa, Adam Sulayman
Dyral, Dody Hussein
Ediale, Joshua Odianosen
el Hayani el Mourabi, Amire
Grigorev, Pavel
Halane, Abdullahi Mohamed
Hedo, Kilan Fouad Jasim
Heikkuri, Miska Petteri
Hellman, Leevi Bror
Huhtanen, Tony Juhani
Husein, Abdinaser Abdullahi
Häkkinen, Jeremias Juhani Olavi
Hätönen, Samuel Timi Emil
Iise, Liban Raage
Ilves, Emil
Imran, Ali Hassan
Ivanov, Georgy
Jama, Abdulrahman Saiid
Johansson, Eetu Eero Iisakki
Jokinen, Jesse Elias Daniel
Kamenev, Anna
Karhu, Miiko Akseli
Karppinen, Joonas Miikka Aleksi
Karro, Robert
Kaukokari, Roope Julius
Keski-Korhonen, Gabriel Jeriko
Kortelainen, Edi Wiljam Abraham
Koskinen, Matias Ilmari
Kovasiipi, Samuli Patrik Olavi
Kuismin, Oona Julia
Lainet, Tom
Lindholm, Mikael Evert Benjamin
Lipponen, Arttu Emil
Lukjanov, Sergei
Metwali, Rami
Mezher, Rahil
Michelsson, Max Valter
Minkkinen, Vikko Matteus
Mohamed Shidane, Abdullahi
Mohamud, Abdirahman Tahlil
Mohamud, Hassan Abdi
Mustakorpi, Lassi Matti
Mäki, Samuel Edrisa Mamady
Nõmme, Reigo
Nur, Anas
Ollila, Miko Timo Kalevi
Osman, Feysal Abdullahi
Oyoko, Cosman Kwadwo
Peltonen, Onni-Oskari
Perkiö, Tommi Urho Mikael
Perälä, Antti Eeli Valtteri
Piil, Eetu-Jesper Joonatan
Poikolainen, Mici Oliver
Posti, Samuel Valtteri
Pursiainen, Kale Antero
Rezaee, Rahim
Ronimus, Matias Henry Joonatan
Ruotsalainen, Viivi Annika
Rytkölä, Sara Linnea
Saaristo, Mirko Pekka Juhani
Sarvas, Joonatan Tapio Teronpoika
Savola, Jami Julius Anselmi
Seppänen, Juho Jalmari
Shafaii, Qudratollah
Sharifi, Hossein
Silkin, Danila
Sokolov, Leonard
Soltani, Mohammadali
Sovanen, Niko Nestori
Söderholm, Noa Alexander
Tajik, Hamid
Tumgoev, Ginez
Tuunanen, Patrik Tuomas
Wern, Ville Oskar
Yildirim, Bayram Hazar
Zaljaznõi, Alex

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto (Prinsessantien toimipaikka)

Holma, Nelly Matilda
Kinnonen, Andrea
Raja, Henna-Kaisa Kristiina
Salama, Johanna Elli Juulia

Lääkealan perustutkinto (Vilppulantien toimipaikka)

Al-Ahdal, Abdullah Abobakr Ahmed
Al-Anbari, Fatimatulzahraa Mhmood S.
Albakova, Maida
Al-Samarrai, Abdullah
Ellazem, Amel Abaker Ali
Halimi, Madena
kibani, fatimah
Kivilahti, Kristiina Elisabeth
Kruusimäe, Sandra
Marttila, Anni Emelia
Mielonen, Inka Amanda
Pyykkönen, Alina Eveliina

Maanmittausalan perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Camara, Mohamed
Kemppainen, Elias Jarkko Johannes
Nummela, Patrik Roni Olavi

Matkailualan perustutkinto (Prinsessantien toimipaikka)

Abdirahman Mahamud, Khalid
Abdulrahman, Auiin Kerim
Adhikari, Utshab
Almaliki, Fatima
Auvinen, Nana Nneka Nerissa
Cotuy, Julian Henri Miguel
Fält, Mira Margarita
Heikkinen, Jenna Katariina
Hietala, Ronja Alexandra Patricia
Jaspe, Irene
Kainulainen, Sofia Sohana
Kajinga Mulamba, Aime
Merisalo, Joni Mikael
Männys, Jade Kiara Mariella
Nagumanova, Diana
Otra-aho, Paprika Marjatta Kustaava
Ozbek, Parwaneh
Peltonen, Elaine Nicole
Pennanen, Juliet-Aleksandra
Poikkijoki, Ada Annikki
Rinnekangas, Viola Eliisa
Roble, Abdullahi Mahdi
Roselli, Anna Francesca Julie
Tugarev, Karim
Venäläinen, Julia Erica
Virtanen, Eetu-Petteri Kristian

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto (Audiovisuaalisen viestinnän osaamisala, Muotoilijankadun toimipaikka)

Aalto, Anni-Mari Amalii
Aalto, Emmi Susanna
Aavaharju, Jenny Julia
Ahmadi, Dorsa
Allo, Pia Theodora
Asikainen, Henni Alisa
Bullatovci, Maltin
Burakova, Anna
de Lucena Chaves, Melissa
Delgado, Aaron Matti Casper
Enfield, Mitja Veeti Tuisku
Erämetsä, Minttu Eea Susanna
Eränen, Lisa Atieno
Filatov, Max
Gusseva, Marija
Hagelberg, Luka Astor Oskar
Hakulinen, Anni Katriina
Hamara, Robin Mikael Maximus
Harjula, Jerry Olavi Aleksanteri
Harjulehto, Leevi Pietari Johannes
Heikkinen, Voitto Otto Filemon
Hirvonen, Jyri Johannes
Huhtanen, Milja Sofia
Hälikkä, Ninna-Mari Ilona
Jalkanen, Nita Liisa Kristiina
Kaikko, Jasmin Sofia Emilia
Kangasniemi, Jiro Hemming Lumino
Kauppinen, Ronni Samuel
Kervinen, Joel Onni Pietari
Khamiran Saleh, Ivana
Kivikangas, Tommi Oliver
Klaus, Jessica Emilia
Kontturi, Nestori Edvin
Korkeamäki, Niko Juhani
Korkunov, Arseny
Kuusimäki, Kasmiira Lilja Sofia
Kytö, Rasmus Gabriel
Laakso, Roni Oskari
Lampela, Severi Leon Ernesto
Launonen, Uma Aino Tirlittan
Lauronen, Mimmi-Katariina
Lehtimäki, Aaron Sebastian
Lehtonen, Leevi Rasmus
Lerario, Alessandro Leon
Lewizki, David
Liimatainen, Onni Oliver
Mamadou, Alvar Milton Alexis
Marjamäki, Henri Emil
Matilainen, Isa-Eerika
Mc Ateer, Matias Daniel
Medarhri, Nadia Aziza
Metiäinen, Lassi Johannes
N’Dure, Lauren Elfrida
Niemeläinen, Eva Erika
Nieminen, Elias Juha Ilari
Nieminen, Suvi Ilse Olivia
Oliaku, Ifeomachukwu Lilian
Pietarinen, Vili Pauli Juhani
Pihkala, Akseli Niko Johannes
Punger, Elina
Puolakka, Peppi Karoliina
Pylvänen, Otto Asser
Rafiq, Bahraman Yassin
Rinne, Noel
Ritovuori, Iisakki Markku Tapio
Roos, Dani Arvo Wilhelmi
Rosenblad, Iina Elisabeth
Rytkönen, Aleksi Mikael
Rytkönen, Sandra Susanna
Soomeri, Emilia
Sorvali, Knut Aarni Iivari
Tarkkonen, Tiuku Auroora
Tevajärvi, Jenna Julia
Tiensuu, Minttu Lotta
Tuikka, Nea Isabella
Turunen, Tuukka Antero
Vaittinen, Juho-Matti Mikael
Valkama, Isabella Anna Sofia
Vihko, Oliwia Maya Jurivna
Viljakainen, Hilma Elviira

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto (Julkaisutuotannon osaamisala, Painoviestinnän osaamisala, Kullervonkadun toimipaikka)

Aalto-Setälä, Johannes Mikael
Al-Fadhli, Mohammed Baqer Ahmed Noori
Al-Taie, Yousif Mazin Tareq
Daler, Tayfun Erhan
Halinen, Mitja Joonatan
Haukka, Ida
Hietala, Leo Oskari
Holmberg, Tinka Maria
Hyvärinen, Laura Liilia
Hänninen, Nelli Alma Vilhelmiina
Isso, Barazani
Jalovaara, Julia Aurora
Kantola, Elio
Kauppinen, Luukas Matti Tapani
Keränen, Janita Anneli
Kestilä, Karri Matias Ilmari
Koukonen, Tomi Matias
Laaksonen, Netta Sylvia Aurora
Lampinen, Sofia Alexandra Vilhelmiina
Lankinen, Jesse Juho
Lehtinen, Lalli Matias
Lind, Rasmus Mikael
Marakinov, Daniil
Mänd, Amanda Isabel
Mäntylä, Eevi Emilia Ennamarie
Olkku, Joonatan Aleksanteri
Oras, Janina Emilia
Paju, Ilona Arintytär
Polichenko, Georgy
Potolitcyna, Daria
Puati Paku, Béni Ralph Mbuangi
Pylkkönen, Wäinö Taneli
Pääkkönen, Miro
Sashnova, Anastasiia
Seppälä, Oskar Martin
Seppänen, Niko Petteri
Soilas, Jere Sebastian
Tainio, Joona Topias
Uotila, Tessa Nita-Marie
Vaittinen, Taneli Heikki Johannes
Viiru, Niko Juhana

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto (Kuvallisen ilmaisun osaamisala, Kullervonkadun toimipaikka)

Ahlstedt, Ruu Nooe Erland
Castrén, Casimir Väinö Matias
Enqvist, Venla Vanamo
Heifets, Jon
Huttunen, Pinja Maria
Ishanina, Valeriia Anatolievna
Jiménez, María Esmeralda
Kivelä, Lukas Verner Tobias
Kortepohja, Sara Anniina
Kotro, Evelyn Julia
Kurki, Juho Elias
Lagström, Aada Sanniina
Lahtinen, Iiro Juha Matias
Lepistö, Pinja Taika Sofia
Lukkari, Aino Inkeri
Moshkovska, Uliana
Mustonen, Maija-Lotta Petriina
Nikkinen, Nea Helena
Nupponen, Vilma Alina Katariina
Okafor, Jamie Olisa
Pasio, Maisa Anniina
Pirkkalainen, Karo Antton
Põder, Lisette-Leontine
Rinkinen, Paju Sisko Runotar
Rinne, Saara Maria Amanda
Rodriguez Sarmiento, Emma
Santiago, Benjamin Wylie
Sievänen, Siiri Josefiina
Soininen, Julia Alexandra
Souranto, Ronja Sarita Säde
Sutinen, Miska Andreas
Tähtinen, Samuel Kahsay
Uosukainen, Sara Wiivi Sofia
Warke, Komkrit
Ylänne, Elina

Pintakäsittelyalan perustutkinto (Myllypuron toimipaikka)

Abdirahman Abdullahi, Suleiman
Demetriades, Caterina Filippa Hannele
Dinar Khil, Abdul Hadi
Eloranta, Anton Wilhelm
Hartikainen, Fanny Ilona
Hasani, Ali
Karimi, Sina
Kinnunen, Pauliina Kaarina
Koivisto, Lilja Julia
Kurashev, Aleksandr
Kurki, John Samuel
Kärkkäinen, Niko Janne Petteri
Lauren, Minttu Veera Jasmin
Leinonen, Tiia Aliisa Anniina
Lindén, Jesper Miska
Lintinen, Ruut Juulia
Salminen, Pauli
Tykkyläinen, Nella Ilona Antintytär
Töyrylä, Henni Kerttu Elviira
Vartiainen, Iiris Orvokki
Venhovaara, Helli Hilkka Helinä
Välimäki, Ville Antero
Zaljaznõi, Katarina

Prosessiteollisuuden perustutkinto (Kullervonkadun toimipaikka)

Abdelghany, Omar
Hasan, Arian
Komulainen, Eemeli Iisakki
Mäntyvaara, Siri Marina
Taiminen, Piia Johanna

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto (Kiinteistöpalvelualan osaamisala, Myllypuron toimipaikka)

Anttonen, Ville Juhani
Linter, Gwenda Rebecca
Mäkinen, Jarkko Olavi
Taberman, Waltteri Toivo Johannes

Puuteollisuuden perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Lemettilä, Miro Matias
Marjomaa, Anna Katariina
Menna, Eemeli Petteri Iivari
Sahlman, Lenni Mikael
Söderström, Sara Oona Emilia

Rakennusalan perustutkinto (Abraham Wetterin tien toimipaikka)

Abdullah Sahib Abdulhassan, Alsalman
Alastalo, Jaajo Kristian
Al-Azzawi, Yousif Husam Mohammed
Al-Hamadani, Nooruldeen Jalil Balbool
Aryal, Nirmal
Erro, Maksim
Hänninen, Niilo Toivo Aleksis
Isberg, Benjami Aaron
Kaplin, Leo Ilmari
Khomutov, Alexey
Kilinç, Mikail Emre Diyar
Kurkikangas, Joona Armas Anselmi
Kyllönen, Tomme Matias
Laine, Markus Akseli
Mantila, Jesse Eemil
Mohamed, Ridwaan Hanad
Pennala, Aatu Matias
Puolakka, Matias Urho Johannes
Salomaa, Juho Mikael
Sivonen, Vili Kasperi
Tauriainen, Herman Jasper Olavi
Tuokkola, Vilho Veli

Rakennusalan perustutkinto (Myllypuron toimipaikka)

Airusalo, Aaron Andreas
Baijduev, Ibragim
Ghasemi, Amir Hussein
Hussein Malas, Abdirashid
Hussein, Abdifatah Hassan
Jansson, Daniel Robert Christian
Järvelä, Milo Josia
Laakkonen, Antton Jalmari
Mahmood, Hozan Nariman
Mohamud, Yoonis Ali Hassan
Niamsaengkanok, Chayut
Obinna, Chima David Duru
Salmi, Antti Oskari
Savola, Aleksi Sakari
Savolainen, Lenni Olavi
Sebastiao, Paulo Antonio
Tallberg, Sami
Vaarne, Oliver William
Vierelä, Aaro Walfrid
Vo, Hoang-Khai Kevin
Vuoppola, Jani Vesa
Vänskä, Niko Heikki Mikael

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto (Prinsessantien toimipaikka)

Adam, Fulan Aziz
Alawzeri, Noor Sherzad Anwar
Botani, Jasmin Amina
Calixto, Mark Jacob
Chizhik, Valeria
Eloranta, Ella Agnes
Frostell, Daniela Anceliga Anastasia
Haydari, Farshid
Hoang, Van Thien
Holopainen, Maryna
Ikonen, Daniel Marcelo
Jaman, Benin
Kaas, Marten
Mattsson, Sofia Lotta-Maria
Narvanne, Netta Ilona
Niva, Eva Marija
Nummelin, Saara Maria
Nykänen, Mila Kristiina
Ojala, Osku Mikael
Omar, Ahmad Zobaer
Oseroff, Markus Jaakko
Ozumba, Chiamaka Ezinne
Rovio, Jesse Joni Severi
Salmanova, Sofija
Seittenranta, Joonas Aleksanteri
Suba, Benjamin Nathaniel
Tabacaru, Raluca-Mariana
Tapaninen, Anna-Greta Kukkariina
Vergidis, Marina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto (Hattulantien toimipaikka)

Abbood, Abdulmohaimen Khalid
Adan Abdi, Asmaa
Ahmed Jihad, Tabarek
Ahmed Mohamed, Casha-Huda
Al Hadhod, Maream
Al Jamal, Boutol
Al-Dulaimi, Bariq K. Hilal
Ali Daahir, Abdulahi
Ali, Yusuf Yasin
Al-Mahdawi, Zainab Hussein Ahmed
Al-Muwali, Mohammed Abbas Ismael
Amir Mohamad, Sadaf
Ancheta, John Carlo
Balta, Rouah
Begum, Rehena
Camara, Marie Louise
Cartwright, Aada Maria
Chhitan, Aaya
Dahir, Aaliya Rashid Mohamuud
de Nascimento, Adiel Dias Semaias
Elassal, Nadiin Mohamed Abdelhafiz
Elias Thamr, Ali Hasan Ali
Ferati, Emira
Gebrehiwot Andemariam, Semhar
Haarakoski, Pinja Aino Amalia
Hakala, Sofia Kristiina
Hanhela, Laura Katariina
Hasan, Haneen
Hmdan, Abdlkrem Ngamsh
Hody, Melak Wisam Khalid
Hällström, Ella Tuulia
Hälvä, Jadeliina Jeminna
Ibrahim, Raniya Hassan
Isse, Ayan Mohamud
Jafari, Masume
Jafari, Shakila
Jama, Mohamed Ahmed
Juntunen, Nemi Stella Marian
Jämbäck, Emma Sofia
Karpusheva, Zarina
Katainen, Peppi Maria
Khlaifawi, Mohammed Ashraf Mohammed
Kibani, Ali Dheyaa Sharhan
Kinnunen, Sara Amanda
Korhonen, Joonas Miska Santeri
Korhonen, Sanni Helmi Helena
Koskinen, Helmi Sofia Justiina
Kraithong, Nunthanutcha
Krki, Huda Ayad Ismael
Kyntölä, Iida Rakel Maria
Laakkonen, Marissa Amanda
Lama, Lopsang Dolmo
Lehmusto, Kira Olivia
Lehtonen, Julia Alexsandra
Majeed, Naz Sarbaz
Mala, Salla Aurora
Moberg, Minea Alexandra
Mohamed Aden, Hani
Mohamed Elmi, Muqtar
Murad, Zahraa Yahya
Nabi, Masooda
Nissinen, Venla Mikaela
Oesch, Theo Emil
Oikarinen, Nuppu Olivia
Oladipupo, Beki Modupe
Pappe, Gerli Anete
Prijic, Anastasia Georgia
Rahman, Hawkar Jabar
Rahman, Md Maksudur
Rajab Ali, Sakina
Rautio, Anni Elina Kristiina
Safari, Venus
Salmela, Sofia Frida Maria
Seppälä, Netta Kristiina
Shirmohammadi, Fereshteh
Sialvi, Muhammad Furqan
Siniroht, Mia-Lilii
Taskinen, Meri-Tuuli
Telki, Neea Daniela Irene
Uravirta, Lumi Melena
Uustal, Katalina
Wikström, Sara Susanna
Winqvist, Ida Aino Amanda
Yussuf, Maryan Ismail
Zaidan, Saleh Ali
Zukov, Joanna Alexandra

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto (Teollisuuskadun toimipaikka)

Abdulkhalil, Humaira
Abdullah, Ronniaz
Al Khabbaz, Hanaa Muhammad Jawad
Alavi, Sara
Al-Hadeethi, Shihab Ahmed Najm
Ali Daahir, Qureesh
Ali Hussein, Amina
Ali Jama, Amal
Ali Mohamed, Abdirahman
Aljanabi, Aesha Oday Amer
Alokla Almthkal, Mahmoud
Anttila, Tytti Ilona Annikki
Blåberg, Venla Emilia
Grusetski, Sabina-Vanessa
Grönroos, Luka Adam
Hanayesh, Mohammad Reza
Hartikainen, Kia Mette Maria
Hosseini, Said Mohammad
Hussein, Hayder Farhan
Jafari, Davood
Jimale, Fatuma Hussein
Karinen, Natalia Emilie
Kazar, Sidra
Khairullah, Soma Raad
Kravets, Angelina
Lahdenperä, Niko Juhani
Lehtisaari, Kirsikka Sipriina
Lehtovirta, Sara Laura Sofia
Mahamed, Qaali Abdirisaq
Mahamed, Sumeyo Salaad
Mahmood, Sozan Nariman
Moussaoui, Majda
Nabiyeva, Nasiba
Nazar, Bilal Othman
Nazari, Marzeyeh
Ogaidi, Abdullah Shakir Abbas
Partanen, Saaga Emilia
Pellikka, Samu Elias
Peltolehto, Tiia Sanni Maria
Pirnes, Peppi Marketta
Quintanilla Miguel, Catalina
Rahimi, Mehdi
Saarimäki, Inka Mirjam Amanda
Said Muhammed, Aamina
Sallinen, Janica Aleksandra
Silva Pernalete, Ivanoska Johana
Skargård, Jukka Sakari
Smret Trfu, Hariena
Springare, Iina Emilia
Suomaa, Joonas Samuli
Tajik, Jamile
Tamminen, Christelle Carreen Crystiin
Tuominiemi, Sofie Matilda
Turunen, Laura Sofia
Vienola, Jemina Jessica Maaria
Yousif Fahim, Sarah

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto (Vilppulantien toimipaikka)

Abasi, Farahnaz
Abdulkadir Abukar, Fadumo
Abed, Hussein Ali
Ahmed Mahamed, Foowsiya
Ahmed, Asia Bashir Hassan
Al Hillo, Zahraa
Al Marar, Wisam
Al Mosawi, Lina Jaafar Madhosh
Al Najm, Nabaa Nawaf Younus
Al-Bahadili, Shahad
Al-Bosobi, Noor Emad Abdelyemma
Al-Dulaimi, Sajjad Zuhair Ali
Al-Hadithi, Manar Mufeed Zaki
Al-Hayali, Wed Waleed Shehab
Ali Allawi, Rawan
Al-Iedan, Maryam Abdullah Hanoon
Al-Maliki, Susan Ali Jasim
Al-Mashaheda, Nabaa Ghasan Asi
Al-Muwali, Lana Abbas Ismael
Altaee, Budoor Mazin Tareq
Al-Windawi, Azad Omar Azad
Al-Zobaie, Saffa Adel
Andersson, Mimmi Tähkä Annikki
Arabi, Hasan
Ba Qatyan, Rojina Abdullah Yaslam
Bakiskan, Esra
Bare, Kadra Mohamed
Belinga Mengue, Jean Cyrille
Buskila, Daniela Maya Lisa
Crnobreg, Lina
Cumar Hassan, Nasteeho
Dhiblaawe, Sihaam Salaad
Ekman, Jenna Maria
Eld, Mirella Emilia
Ellazem, Amal Abaker Ali
Erkkilä, Essi Annika
Eskelinen, Milja Karoliina
Falih, Abdullah Oday
Ferati, Arjeta
Gassim, Tyba Khalid
Ghulam Jan, Aaesha
Gröhn, Tessa Ava Talvikki
Grönstrand, Allan Dimitri
Haapapuro, Jere Mikael
Habash, Rolin
Hachem, Sara Yasmin
Haimi, Miika-Lauri
Hanhirova, Alisha Margret Chioma
Hassinen, Ellen Alisa
Heiskanen, Emma Susanna
Hiltunen, Arttu Juuso Aapeli
Husein Ahmad, Esra
Idris, Raghad
Idris, Suhuur Ismail
Iire, Ubah Ali
Illi, Jimi Oskari
Jama, Latifa Abdulkadir
Jasim, Baraa Mohsin
Jokinen, Tiiu Suvi Amanda
Kallio, Mona Mirjam
Kanninen, Sampo Aleksanteri
Kareem, Yara Adil
Karhu, Väinö Apollo
Kievimaa, Tinka Oona Onniina
Koivukangas, Inka Emilja
Konadu, Michel
Konate, Fatou
Koskinen, Eerika Hannele
Laakso, Joonas Mikael
Laaksonen, Nea Cesilia
Laurén, Aada Magdaleena
Lehtinen, Lotta Kristiina
Liban Muhumad, Amal
Linkosuo, Iines Natalie
M. Mahmood, Rahma
Mahammed Mahamud, Hani
Mansi, Ayat Hayder
Mateen, Momena
Meriläinen, Sanna Emilia
Mesfun, Hagosa
Mohamed Mumin, Khadro
Mohamed, Asma Saleban
Mohamed, Safi Ahmed
Mohammad, Mohammad
Morko, Sonya Roosa Maria
Muhumed, Ubah Dahir
Muslem, Evin
Mäkinen, Lei Mikael
Nikkilä, Piia Anna Maria
Nuutinen, Emma Irene
Obaid, Zahraa Saad
Ogaidi, Aya Shakir Abbas
Okubazgi, Merhawit
Omar Tajaddin, Sauin
Osman, Avan
Osman, Ruun Amin
Rasinkangas, Ella Alexandra
Ristolainen, Alex Stefan
Rouvinen, Rasmus Osmo Juhani
Shabani, Hasime
Shilash, Mohammed
Sifa, Rebecca
Sillah, Aziizah Maryam
Siraad, Suleko Abdullahi
Sivonen, Seela Evelia
Sood, Anisha Rosa Marja
Sorvali, Unna Orvokki
Soukkala, Niko Aleksi
Säikkö, Miika Rauno Juhani
Tõns, Gerlyn
Tran, Ngoc Nhi Hanna
Tuomisto, Minca Anastasia
Ufuoma Wayas, Nancy
Vartiainen, Neea Emilia
Vehkapuro, Peppi Beata Sofia
Vilén, Clarissa Alexandra
Vinayakamoorthy, Jensika
Virtanen, Venla Maria
Wisam Latif, Daniar
Yusupova, Zinura
Äijö, Neea Eeva Reetta
Änkilä, Enni Iida Alina
Özkahveci, Elif Naz

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Ahvinainen, Maximilian Alex
Al-Baz, Ramzi Mohammed Hasan
Ameen, Mutahar Amer
Auvinen, Tuomas Oskari
Berglund, Mario Henry Robert
Coutentacis, Anton Aleksanteri
Eronen, Otto Tapani
Heino, Sara Julia
Hintikka, Topi Martti Mikael
Hirvonen, Rasmus Jami
Hudkou, Uladzislau
Iaborov, Timofei
Idoko, Ejike Junior Christian
Intha, Adunwit
Ipsen, Rasmus Carl Mathias
Jämsen, Ariel Julienne
Jääskeläinen, Sampo Jalmari
Kaipainen, Jami Ahti Mattias
Karjalainen, Tatu Hermanni
Kharel, Pawan
Klingberg, Peter Mikael
Koivisto, Meerin Annika
Koivukari, Daniel Paris Kristian
Laine, Tomas Aarre Mikael
Lansola, Ville Tapani
Lehtinen, Jami Juho Tapani
Lehtinen, Waltteri Mikael
Liimatainen, Leo Oskari
Lintula, Aapo Einari
Lukkarinen, Jedi Juhani Kristian
Luukkonen, Tomas Alexander
Mattila, Erkko Alexander
Mohammadi, Navid
Mutta, Nelli Valentiina
Mykkänen, Jani Johannes
Mäkinen, Saku Leo Oskari
Niittynen, Pyry Onni Oskari
Niskanen, Lauri Otto Aappo
Nordberg, Nikolas Seth Samuel
Orenius Toss, Artur Felix
Pirttijärvi, Aleksi Eemil
Pusa, Ivo Julius Eemil
Raittinen, Luka Rasmus
Saarinen, Jesper Juhana
Savenius, Jomi Tapani
Savikuja, Sandor Ethan Armando
Siltanen, Aleksi Nikolai
Sirviö, Jesse Jaakko Olavi
Sulavuori, Hugo Nestori
Toivonen, Otto Juhani
Toivonen, Vilho Evert
Tolonen, Tommi Aleksanteri
Toppinen, Ignat
Tran, Duc Huy
Tran, Minh Quan
Turunen, Rokka Andy Viktor
Tuusjärvi, Miika Aleksi Adam
Tykkä, Benjam Veeti Viljami
Wanne, Valtteri Veikko
Yliselä, Pyry Henrik Aleksander

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto (Pälkäneentien toimipaikka)

Benattabou, Adil Sharif
Demin, Vadim
Halonen, Jami Elia
Hiltunen, Otso Ukko Elmeri
Isokoski, Sebastian Johannes Simeon
Karttunen, Otto Aarni
Khalif Salad, Hassan
Kwizera, Fabrice
Kyyrö, Toni Emil Kristian
Laaksonen, Ukko Kasperi
Lehtinen, Markus Heimo Antero
Martikainen, Max Mikael
Mieho, Kim Petteri
Mpuza, Alimondo
Mustafa, Mohammed Mohsin Mustafa
Navales, Jun Cris
Rytkönen, Joel Mathias
Sundström, Paavo Erik Jussinpoika
Virkkunen, Tuomas Valtteri

Taideteollisuusalan perustutkinto (Sisustusalan osaamisala, Sturenkadun toimipaikka)

Al-Attabi, Gadir Isam Baldawi
Ali, Aya Jamal
Ayadi, Donja
Chernykh, Polina
Davies, Adefunke Zara Mirjam
Dubina, Aleksandra
Ehramaa, Iida Olivia
Erkkilä, Joanna Maria
Gill, Melinda Matilda Alexandra
Hietanen, Iida Maarit
Kiiskinen, Evelina
Lappalainen, Fanny Sofia
Lehvonen, Nea Kristina
Manninen, Milla Helinä
Martelin, Pihla Lilja Apila
Masungnoen, Hemmavan
Mäkeläinen, Anna-Eeva
Määttä, Oona Anna Tellervo
Naumanen, Olivia Maria Milana
Pio, Mark Jason
Reier, Heleliis
Seppälä, Ilari Matias
Soltani, Aida
Teppo, Ada Sofia
Uulits, Kristel
Virtakoski, Emma Helena

Taideteollisuusalan perustutkinto (Verhoilualan osaamisala, Sturenkadun toimipaikka)

Al-Anbagi, Ietiqal Abdullah Kadhim

Talotekniikan perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Aarnio, Niilo Ilmari
Agha, Abdullah
Al-Abedi, Ahmed
Al-Fatlawi, Hasan Majid Hasan
Ali, Idiris Omar
Amini, Soheil
Andberg, Anthony Luca Armas
Bäckman, Kasperi Christian
Dahir, Abdullahi Rashid Mohamuud
Esfandyari, Eshagh Ali
Faidi, Jude
Gholami, Mashhad Ali
Guday, Joel Abel
Halonen, Ari Aleksi Ensio
Hamawan, Aaland-Abdulla
He, Chao
Hietanen, Joonas Oliver
Hirvonen, Erik Kristian
Holmkvist, Christian Wilhelm August
Janhunen, Lari Matias Jonathan
Karppinen, Jere Rehan
Kiljunen, Roope Joonas
Kirpu, Marko
Kokko, Tom Erik
Kokkonen, Heikki Akseli
Kolesov, Damir
Korkia-aho, Lucas Daniel
Koukkari, Nico Sasha
Laakso, Jami Eemil
Lehtimäki, Roni Valtteri
Metsälampi, Lauri Luka
Miettinen, Taneli Juhani
Mohamad, Ahmed
Mohammad, Jwan
Mohammad, Kaiwan Ismael
Mustaparta, Aleksi Jiraphak
Mutenia, Lenni Pekka
Nerman, Max Anton Konstantin
Neumann, Misha Dakota
Nevalainen, Ines Ester
Nikkinen, Luka Alexander
Paatsio, Jonathan Aarre Augusti
Peltonen, Mirko Petteri
Penijainen, Melisa
Pääjärvi, Severi Rafael
Pörhölä, Emil Benjamin
Ramazani, Sardar
Rasinkangas, Samu Kasper
Rokosa, Eetu Kalevi Antero
Ruhanen, Denny Roy Fredric
Ruokolainen, Eelis Ilmari
Rönnberg, Jami Riku Matias
Saveliev, Emil Kristian
Sheikh, Umar Muhmmad Tariq
Shiberu, Yosef Benyam Johannes
Silander, Miikka Ensio
Silvo, Antti Elias
Smajic, Almedin
Smirnov, Aleksander Kenneth Vitalivits
Suomela, Mika Juhani
Syrjälä, Severi Sakari
Torppa, Eeli Adrian
Tuomi, Patrik Benjamin
Tuomi-Hyvärinen, Joona Petteri
Virtanen, Aaron Mikael

Teknisen suunnittelun perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Ahmed, Aya Mohammed
Ali, Kabir
Carlstedt, Joanna Kaarina
Fazliu, Bedri
Markeeva, Elizaveta
Meiyalakan, Saumiyan
Mohamoud, Sofia Abdi
Mõtsnik, Brandon
Noori, Sadia
Nuotio, Jorge Samuel Christian
Pylkkänen, Joni Jesper
Räsänen, Tuukka Ensio Ilmari
Tõlk, Lisandra Helena
Tulainov, Erik
Uddin, Mohd. Hasib
Väänänen, Taavi Iivari

Tekstiili- ja muotialan perustutkinto (Meritalon toimipaikka)

Abshir Mahamud, Rawdah Abdulkadir
Ahlsten, Milja Enni
Al-Khuleif, Duha Muhsin Mohamed
Antila, Nelli Maria Serafiina
Anttalainen, Emmi Salla Szamóca
Anttila, Claudia Miryam
Anttila, Satu-Maria
April, Htoo
Billa, Erta
Brander, Mai Annabella
Chotthanathanya, Thaksawadee
Eerola, Marlen Monica
Eriksson, Ruth Adjoa Amoakowaa
Gröndahl, Madeleine Maria Josefiina
Haikara, Anastasia Katariina
Harju, Ruska Valo
Heikkilä, Roosa Meeri
Hirsioja, Niklas Arttu Oskari
Hoffman, Isabella Elisabet Inkeri
Huseynli, Nurshan
Hägg, Sissi Milla
Ikonen, Nuutti Nestori
Illi, Karl-Markus
Isman, Ahlam Dahir
Ivanoff, Mirja Maria
Kalliokoski, Suoma Janina
Kammonen, Silja Eveliina
Karp, Patricia Amanda
Keisu, Hertta Maria
Keskinen, Miska Mikael
Khalil, Ahmad
Kiiski, Minja Helmiina
Kokkonen, Eveliina Saara
Kokkoniemi, Lotta Iida Emilia
Korpaeus, Auri Emilia Eudigea
Koskinen, Olavi Aleksanteri
Koskinen, Tiina Maria
Lampén, Kaya Alexandra
Lauronen, Ronny Oliver
Lehtinen, Linnea Leonora
Lind, Simphiwe Anna Sofia
Lukkarinen, Odette Cherilee
Luoma, Lian May
Mahdi Mohamud, Abdurahman
Markelin, Eetu Niklas
Mikhaleva, Anna
Mustafa, Milya Hawre
Mäkelä Tamayo, Talvi Amaru
Nasr, Aisha
Nisula, Elsa Lotta
Nunes, Beni Kubaya
Nzinga, Jemima Mavakala
Pakarinen, Kerttu Kaarina
Partanen, Sara Katrina
Partanen, Vendéla Rosa Birgitta
Pekkanen, Matteus Fernando
Peräsarka, Sofia Emilia
Pirilä, Julius Elmeri
Polkko, Jenna Elina
Pryl, Lumi Saga Sofia
Raittinen, Inka Maria
Rantala, Silja Anna-Matilda
Reinikainen, Emmi Kristiina
Saarela, Alex Aaron Valtteri
Salonen, Iines Aino Amanda
Simpson, Rhia Isabel
Siuruainen, Eino Albertti Aarre
Soini, Usva Lootus Siriuksentytär
Soininen, Matias Niko Petteri
Suvorova, Polina
Syrjälä, Kasper Mike
Sysimaa, Anna Kerstin
Takala, Katarina Elina
Toikkanen, Maija Katriina
Toivonen, Rebecca Tuulia
Vainikainen, Ninna Birgitta
Visuri, Joel Juhani
Vänskä, Mari Sofia
Wahlgren, Aura Eloisa
Wongprasert, Thiwat
Yikona, Pezo Ariela
Yusuf, Jemina Alicia Abdilwahid

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto (Sturenkadun toimipaikka)

Abbas Poor, Robin Farhan Alexander
Ahmed, Yoonis Mohamed
Alizadeh, Fereidoun
Al-Qaysi, Hussein
Al-Shabib, Harbi Maitham Abdulrazaq
Arias, Leonardo Onni Ilmari
Bilund, Siiri Alisa
Blomqvist, Jooa Gustav
Cherifi, Dani Chafik Ragnar
Ergen, Ömer Arif
Frolov, Mikhail
From, Netta Sofia
Gibba, Lamin
Grass, Nooa Aatos
Haikonen, Edvin
Hamada, Walid K. I.
Han, Thien Hung
Hassan, Haabiil Mahdi
Heiskanen, Luna Sofia
Hiekkalinna, Oiva Pietari
Honcharenko, Yevhenii
Hämäläinen, Jesse Väinö Viljami
Ikonen, Ville Tapio
Ikoukchen, Ismail
Jukic, Kristian
Jussila, Leevi Viljam Antero
Kallunki, Juno Matias
Kivimäki, Aleksi Mikael
Kleemola, Ville Jukka
Koskelo, Tuomo Antero
Koskinen, Laura Angel
Labanie, Abdulhadi
Laurikainen, Sara Tavan Monica
Lehtinen, Sebastian Luka Fabian
Liiri, Markus Mikael
Lillepeska, Kevin
Lodieu, Alexandro Pierre Santiago
Ma, Jeson Junting
Madisson, Erkki
Meidla, Anette
Mohamoud, Mohamed Abdi
Mälkki, Karl Arvid Mikael
Nevalainen, Aleksi
Ola, Abiola Esko Ibrahim
Ollila, Niklas Otto Oskari
Pajunen, Jani Petteri
Parsons, Edwin Toivo
Penttilä, Kasper Petteri
Pohjaniemi, Alvari Samuli
Relabo, Jessher Jary Metran
Riihimäki, Niilo Otso Tapio
Ruhanen, Onni Tuomas
Ruokolainen, Samu Antti Matias
Safdari, Mostafa
Sito, Can
Stockus, Jesse Aaron Kalevi
Suokas, Nikodemus Mies
Suvanto, Antti Eemeli
Syrjäläinen, Anttu Rasmus Elmeri
Tenhunen, Juho Petteri
Udemba, Zahara Nkechiyerem Evelyn
Vasara, Jami Ismo Ilmari
Veijalainen, Juhana Gabriel Benjamin
Vesalahti, Ville Valdemar
Vorotinski, Jasper Daniel
Warsame, Ismail Abdikarim
Yildiz, Amir-Mordem
Zhuravlev, Anton

Turvallisuusalan perustutkinto (Pälkäneentien toimipaikka)

Abdi Mohammed, Farah
Akbarkhan, Sahar
Al-Arkawazi, Sajad Omran Khudadad
Alchumaili, Tarik Tawfeek Salih
Al-Halfy, Hussein
Almelhem, Mohamad Moussa
Amiri, Mohadesa
Anjala, Ada Julia Maria
Aunesluoma, Alvari Kivi
Ba, Aziz
Bahrica, Ronaldo Nazdravan
Boltaev, Shokhzodbek
Dalloo, Abbas Mohammed Athmar
Ervasti, Väinö-Kalle Johannes
Friberg, Arttu Teronpoika
Haapanen, Sara Amanda Maria
Haapkylä, Aleksi Eliel Juhani
Hamud, Isxaq Ibrahim
Hershcovitz, Michael Joona Julius
Hurme, Valtteri Toivo Johannes
Huubow, Nasteho Abdullahi
Hynninen, Eelis Verneri
Id, Kaapo Robert
Jaf, Aiub Mahmud Ibrahim
Jussila, Nina Katarina
Kadir, Stella Tiia
Kanerva, Mila Maria
Kinnunen, Nea Sara Emilia
Kivi, Alan Daaniel
Kleakratoke, Tiyada
Korpi, Kasper Simeoni
Koskinen, Valeria Anna Sofia
Kukk, Leandra
Lampinen, Sara Annika
Latvala, Manna Ilona
Lehtinen, Atte Johannes
Leppänen, Emilia Anita
Lodeikin, Jelissei
Mahamed, Ahmed Salaad
Manninen, Susanna Maariia
Matosaari, Jimi Aksu Tapio
Mohamad, Jumana
Mukhamedkhajiyev, Islam
Mutanen, Eeti Antero
Myllylä, Tuomas Tapani
Niemi, Veini Oliver
Oranen, Henna Teresa
Pekkinen, Nora Nea Anneli
Reinholm, Riku Viljami
Rodriguez Honkanen, Jussi Gael
Saaristo, Eeli Paulus Alexander
Sahin, Batuhan
Salakka, Emil Herman
Salo, Casper Anton Eemeli
Salonen, Aada Anette Jarintytär
Saren, Miro Matti Oliver
Shaheen, Samer Ahmad
Siirtola, Riku Matias
Silén, Luka Juhani Oliver
Simola, Nuutti Henrik
Taipale, Juho Akseli
Vahter, Tatu Niklas
Veltri, Laura
Virtanen, Santeri Aku Eemeli
Virtanen, Väinö Vihtori
Väisänen, Jaro-Joel Erik

Välinehuoltoalan perustutkinto (Hattulantien toimipaikka)

Aktar, Esmotara
Forsell, Suvi Helmi Viola
Järvimäki, Ilona Aamu
Kärkkäinen, Zara Barones
Mansi, Ahed Hayder

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA-koulutus)

Aalto, Eva Olivia Katariina
Aalto, Ukko Jaakko
Abdirisaq Moalim, Abdullahi
Ahmed, Abdullah Sarkawt
Ahmed, Ansal Abririzak
Ahonen, Juuso Oskari
Airamaa, Mathias Juhani
Akther, Farima
Al Hallak, Rami
Al-Anssari, Noor Mudhafar Ahmed
Alawi, Mahdijeh
Al-Dulaimi, Majid Ayad Saleh
Aleksejev, Marat
Al-Hmedawi, Milaad
Ali Abdi, Mohamud
Ali Omar, Abdirizak
Ali Omar, Muahid
Alimoor, Hala M.A.
Alimoor, Khaled M.A.
Alizadah, Sajad
Al-Khazaali, Wisam Mahdi Hwaidi
Al-Mahdawi, Mustafa Ammar Salah
Almeria, Leonard Halley
Al-Rubaye, Dania Mohammed Abed
Antuk, Gregor Jakob
Arhokari, Oula Emil Kasimir
Aristov, Maxim
Auk, Denis
Baffoe, Eric Daniel
Baidhani, Nooruldeen Alaa Abdulhussein
Bamlou, Elias
Bavary, Arjan
Baviskar, Shital Santaji
Beliaev, Kristoffer Sergei
Bäckman, Niina-Maria Erika
Chauca, Julio Alberto Matti
Civelek, Ada Avin
Clusker, Nisha Beatrice
Coly, Baboucar
Dahir, Yaqub Abdi
Dayib, Abdi Fatah Mohamud
Denged, Mohamed Abdinasir
El Alami, Ismail
Elmi, Samsam Ali
Elvino, Valeria Yemaya
Fidan, Melek
Forsblom, Frans Petteri Uljas
Gerasin, Liida Sienna
Ghazi, Lateefah Amer
Ghimire, Surakshya
Gouhäri, Davud
Green, Salka Tuuliina
Grönroos, Kim Erik
Güzel, Duygu
Györffy, Peppi Pauliina
Hamidi, Enas A. M.
Hamshari, Yaser Mohammad Assad
Heinlahti, Minnie Janette
Hemming, Axel Filip
Hersi, Abdinur Hussein Hire
Hiltunen, Nelli-Aurora Katariina
Hirvonen, Jere Markus Tapio
Hulkko, Noemi Sofia
Huopainen, Jasmin Pinja Emilia
Huuskonen, Kaarle Valdemar Nooa Alvar
Hytönen, Alim
Hyytiäinen, Ville Oskari Kristian
Hälikkä, Lalli Martti Henrik
Iakovleva, Alina
Ismael, Ilyas Nouh
Ismajli, Nazif
Jaatinen, Aino Marjatta
Jabbar, Zahraa Ahmed
Jadho, Mubarak Ceynshe
Jakobson, Valeria
Jalarvo, Aava Tähtivalo
Jardi, Halima
Jawad, Aland Mariwan
Joergensen, Jonas Prammann Szentpali
Jubran, Resha Samir Hassan
Jyrkkänen, Antton Lassi Antero
Järvi, Atte Mikael
Kamal, Fabiha
Kamenev, Aleksandr
Kantinti, Liz Hilton
Karppanen, Henri Aaro Kristian
Kaukoniemi, Iiris Kerttu Valpuri
Keskinen, Sofia Marianna
Kettunen, Olivia Kukka-Maaria
Khalid, Faiqa
Khatiwada, Shusmita
Kilponen, Emilia Anna Wilhelmiina
Kinnunen, Peppi Tuulia
Kinnunen, Sara Maria
Kiuru, Henna Loviisa
Kooshki, Parisa
Korotkov, Maksim
Korpelainen, Ronia Unna Illusia
Koski, Leo Reijo Alfred
Koukoulis, Nikolaos Sofianos
Kovanen, Tami Johannes
Koyun, Melsa Hevjin
Kravtsova, Uliana
Kröger, Juupe Valo
Kuiv, Getter-Marii
Kukhtenko, Illia
Kämäräinen, Lilith Lydia
Käyhkö, Otto Juhani Antero
Laamanen, Ira Maria Mikaela
Lahti, Miro Johannes
Laine, Vilma Anastasia
Latifzei, Anita
Lauronen, Aava Emilia
Layne, Petro Ashton Onni
Lebioda, Adrian Radoslaw
Lehtola, Akseli Eliel
Lindh, Mia Vilma Susanna
Loikkanen, Aisha
Lopez Ledezma, Galilea Lila
Louhivaara, Markus Andre
Lähdesmäki, Aleksandra Maria
Mahamed, Ridwan Abdifatah
Maher, Lili
Maikkula, Otso Veli Kristian
Mangune, Khate Kruzel
Mantila, Viljo Samuel
Markov, Denis
Mavrodiev, Kristina Ilijana
Medvedeva, Natalie Elena
Meeying, Natthawadi
Mehtälä, Vili Valtteri
Mekerba, Sara Yasmin
Menhem, Ali Kamal
Mero, Toni Artturi
Mohamed, Anas Adan
Mohamed, Ilyaas
Mohamed, Sureya Hussein
Mohammady, Masuma
Momanyi, Mary Magdaline
Muhammad Sadiq, Elin
Muhammad, Iman
Mäkinen, Asla Valentin
Natoubi, Yasmin
Nean, Saba Emmi
Nevala, Jade Justiina
Niemelä, Anna Helena
Nieminen, Joona Mikael
Niku-Paavola, Jasmin Osamudiame Carolina
Niskanen, Eemi Juhani
Niskanen, Nemo Veikko
Nummenheimo, Luka Onni Olari
Nur, Aaliyah Mustafa Yusuf
Nyholm, Miro Johannes
Nyman, Tatjaana Elisabet
Ogata, Rico Hokuto
Oguzie Nwaedozi, Chinuso Edithe
Õispuu, Markus
Olanterä, Emmi-Inka Helena
Omar, Khalid Abdirizak
Omar, Khalid Abdiwali
Osagie, Martha Osas
Oton, Sam Marko Ismael
Paasimaa, Salla Wilhelmiina
Paintola, Nikita Aleksanteri
Palmroth, Melina Isabel
Palmroth, Tina Olivia
Pehkonen, Liina Airi Regina
Peltola, Noel Kim Caspian
Peltomaa, Elina Onerva
Pena, Brian Humphrey
Pham, Thi Mai Thu
Pitkänen, Daniel Onni Oliver
Pitkänen, Iina Jasmiina
Pohtamo, Aava Julia
Poimio, Jasmin Carolin
Pääkkönen, Pinja Lumi Aurora
Rainio, Ina Erica
Redzhep, Emigyul Zeki
Renfors, Susanna Isabella Elisabet
Ristlakki, Roosa Emilia Peppiina
Rodriguez Llibre, Zubsetty
Rosado Alvarez, Britney Sulay
Saaidi, Josef Zakariä
Saari, Lamduan
Said, Adan Mohamed Ali
Saleh, Sama Salah
Salonvaara, Eino Elmeri
Salou, Walid
Samuel, Bernabé Salumbungo
Santos Vasku, Gabriel Arcanjo
Savolainen, Tero Kristian
Shaafi, Ahmed
Siripetpranee, Rungwipa
Skogberg, Niko Tapio
Sormunen, Eero Mikael
Sormunen, Eino Antero
Sosnovskaia, Alina
Sovijärvi, Noor Rauha Johanna
Suistomaa, Bambi Aurora Meri
Sulmio, Lauri Johannes
Suni, Max Tanandorn Intanakom
Suojanen, Milja Kielo
Suolanen, Ranja Rauha Maria
Söderström, Tula Marija
Tamm, Ashley Lydia
Tapiola, Mihkku Tapani
Tarassov, Kirill
Tas, Eylül Roza
Tawast, Ella Viliina Olivia
Teittinen, Taika Helmi
Tertsonen, Matias Henry Juhani
Toivonen, Marissa Lucy Jia
Tolkachev, Nikita
Tunç, Ayse
Tuulas, Sebastian Aleksi
Untola, Tommy Tapani Mikael
Uuström, Olli Oskari
Valizada, Arvin
Valtanen, Petrus Kiljan
Vanninen, Rasmus Lauri Elias
Velo, Suzana
Virtanen, Maria Olivia Ruusu
Virtanen, Vieno Hellin Orvokki
Vu, Hong Ngoc
Väänänen, Jere Veikko Eemeli
Wang, Mingyu
Weerakhon, Chanisara
Welling, Heloisa Anni Devaki
Wigelius, Wilma Wilhelmiina
Yu, Li Hao
Yusuf, Abdiqani Elmi Mohamed
Yürek, Gülcan
Zamble Bidje, Lou Tra Aliya Kenza Fatma
Zäuram, Robin